Jeżeli nie możesz przygarnąć psa, a chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, możesz zostać wirtualnym opiekunem wybranego psa.

Jeżeli wybierzesz psa, którego chcesz zaadoptować wirtualne, napisz do nas list na adres e-mail, w liście napisz numer i imię psa. Jeżeli psiak nie ma jeszcze imienia, możesz zaproponować imię dla niego.

Jaki koszt?

Koszt wirtualnej adopcji wynosi 40 zł miesięcznie.

Zastrzegamy sobie prawo do oddania wybranego psa do adopcji prawdziwej, o czym wirtualny opiekun zostanie poinformowany.

Regulamin.

1.  Wirtualnym opiekunem może zostać osoba pełnoletnia, firma, klasa, przedszkole. Informacje o opiekunie wirtualnym pojawią się na stronie internetowej schroniska, przy opisie wybranego psa.

2. Schronisko zastrzega sobie prawo oddania wirtualnie adoptowanego psa do prawdziwej adopcji.  W takiej sytuacji, opis psa jest jest usunięty ze strony internetowej, wraz z informacją o wirtualnym opiekunie. Adopcja wirtualna nie jest umową kupna - sprzedaży.

3. Jeżeli pies zostanie oddany do prawdziwej adopcji przed końcem miesiąca, wirtualny opiekun może wybrać innego psa. Schronisko nie zwraca pieniędzy wpłaconych na rzecz adopcji wirtualnej. 

4. Adopcja wirtualna jest dobrowolną darowizną na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Pabianicach. Wpłaty są przeznaczane na potrzeby schroniska, takie jak remonty i modernizacja boksów, remonty bud, leki, itp.

5. Schronisko informuje, że nie ma możliwości, aby przesyłane przedmioty, np. zabawki mogły trafić indywidualnie do wybranego psa. Jest to spowodowane tym, że psy przebywają w boksach zbiorowo i umieszczenie w boksie zabawek lub jakiekolwiek indywidualne traktowanie wybranego psa, może wywoływać zazdrość oraz agresję u innych zwierząt przebywających w boksie. Psy adoptowane wirtualnie mogą być odwiedzane, mogą być również wyprowadzane na spacery jeżeli przebywają w indywidualnym boksie. Kontakt bezpośredni z psem może mieć tylko osoba pełnoletnia.

6. Jeżeli nie zostanie dokonana wpłata przez 2 miesiące, pies zostaje przeznaczony do nowej wirtualnej adopcji, a informacje o poprzednim wirtualnym opiekunie zostaną usunięte ze strony. 

Wpłat należy dokonywać na konto schroniska: 

Getin Bank 81 1560 0013 2983 1644 5000 0001 z dopiskiem wirtualna adopcja nr psa / imię psa

Ostatnio dodane do galeriiPsy dorosłe przebywające w schronisku.

Psy dorosłe

Suki dorosłe przebywające w schronisku.

Suki dorosłe

Maluszki przebywające w schronisku.

Szczenięta

Zdjęcia psów, które znalazły dom.

W nowym domu